Na moim blogu pojawił się wpis o moim kursie masażu Lomi Lomi u Agnieszki Kawuli. Po naszym  spotkaniu Agnieszka (a robi to po każdym szkoleniu) również coś napisała i zamieściła to na swoim facebookowm profilu. Dzielę się tym również tutaj:

,,Trochę mnie pozamiatało. Tyle bym chciała napisać o czasie z Iwoną, ale wszystko, co najlepszego miałam, władowałam w nią. Czaiła się na Lomi kurs u mnie od czerwca zeszłego roku. W lutym podjęła decyzję, że przyjedzie. Dziś ją wypuściłam (15.09.2022).

– Do domu wraca inna Iwona – powiedziała, kiedy się uściskałyśmy na zakończenie.

Spędziłyśmy razem ponad 20 h. Było zagubienie, łzy i historia życia, która wryła się w jej ciało, aż trudno uwierzyć, że tak dużo napięć udało nam się uwolnić.

Przyjechała skrajnie zmęczona i przepracowana. Po zajęciach czekała na nią dwójka dzieci. A mimo wszystko Iwona z dnia na dzień kwitła.

– Coś mi wyłączyłaś, jest mi tak lekko – nie mogła uwierzyć, że nauka może być też terapią i głębokim resetem.

Iwona na długo zostanie w moim sercu. Kiedy mnie masowała, pomyślałam: „my, którzy doświadczyliśmy przemocy, dotykamy inaczej”. Przez chwilę miałam wrażenie, jakbym masowała sama siebie … Zadziwiające jak trudna przeszłość potrafi przerodzić się w lekarstwo dla innych. To był jeden z najtrudniejszych emocjonalnie dla mnie kursów, ale przyniósł najwięcej mądrości, czułości i zaufania. Jeśli czasem myślę, że moja praca wiele nie zmienia, to przychodzą takie dni, tacy ludzie, którym się „coś wyłącza” w czasie naszej pracy i to przekształca fundamentalnie.

Kudowskie SPA już istnieje i Iwona przywraca tam ludziom sprawne ciao!

A potem na Facebooku dodała komentarz (który bardzo mnie podbudował i dodał ponownie skrzydeł) w poście o naszym spotkaniu: „Dla niej bym przyjechała nawet z Syberii, skarb tam macie”

 

Spotkanie_Kudowskie SPA
certyfikat_Kudowskie SPA Iwona Kurowska

Więcej aktualności:

 

Przeciwwskazania do masażu – Kudowskie SPA

Przeciwwskazania do masażu – Kudowskie SPA

PRZECIWSKAZANIA DO MASAŻU: ostre stany zapalne zmiany dermatologiczne (np.: intensywne owrzodzenia, wypryski, zapalenie mieszków włosowych, stany ropne) świeże wylewy krwawe pourazowe w stawach i mięśniach świeże krwiaki wewnątrzmięśniowe stany chorobowe przebiegające...

Aromaterapia w Kudowskim SPA

Aromaterapia w Kudowskim SPA

Słowo AROMATERAPIA pochodzi od dwóch słów: „aroma” i „terapia”. Nazewnictwo przypisuje się Francuzowi Rene – Maurice Gattefosse, który w czasie I Wojny Światowej do opatrywania ran żołnierzy wykorzystywał dezynfekujący olejek eteryczny lawendowy. To on pierwszy...

Zbliża się rok działalności “Kudowskie SPA”

Zbliża się rok działalności “Kudowskie SPA”

Wspomnieniowo…. Powoli zbliża się rok działalności mojego gabinetu „Kudowskie SPA”. Poprzedni rok to ogromne skupienie na pracy, rozwoju (nie ustaję w tym), zbieraniu doświadczeń. To też czas, w którym spotkałam wielu cudownych, wyjątkowych ludzi. Mam za to ogromną...

Oficjalne otwarcie Kudowskiego SPA

Oficjalne otwarcie Kudowskiego SPA

Oficjalne otwarcie Kudowskiego SPA   W czwartek 24.06 Kudowskie SPA ruszyło oficjalnie. Była to okazja do spotkania z cudownymi kobietami. W czasie jego trwania odbył się pokaz kilku masaży dostępnych oczywiście w ofercie kudowskiego gabinetu. Zaproszone panie...