Wspomnieniowo….

Powoli zbliża się rok działalności mojego gabinetu „Kudowskie SPA”. Poprzedni rok to ogromne skupienie na pracy, rozwoju (nie ustaję w tym), zbieraniu doświadczeń. To też czas, w którym spotkałam wielu cudownych, wyjątkowych ludzi. Mam za to ogromną wdzięczność, ponieważ bardzo mnie to wzbogaciło. Większość z tych spotkań miała miejsce w moim gabinecie „Kudowskie Spa” w Kudowie Zdroju, gdzie zazwyczaj pracuję oraz na szkoleniach.

Kudowskie SPA_rok działalności (2)
Kudowskie SPA_rok działalności (1)
Kudowskie SPA_rok działalności (3)

Jednak nie tylko tam. Na przełomie listopada i grudnia 2021 przez pięć weekendów miałam przyjemność pracować i masować w zupełnie innym miejscu – w Domu Wczasów Dziecięcych Green Rest w Polanicy Zdroju. Choć nazwa obiektu mogłaby sugerować, że masowane były dzieci… to jednak nie one. Dzieci były wspaniale zaopiekowane przez wychowawców wrocławskiej Fundacji „Promyk Słońca” oraz przez wychowawców DWD Green Rest w Polanicy Zdroju i aktywnie i twórczo spędzały z nimi czas, a wtedy rodzice w ramach „opieki wytchnieniowej” relaksowali się i korzystali m.in. z moich masaży.

Green Rest
Dom Wczasów Dziecięcych Green Rest

Dla mnie był to wyjątkowy czas, dużo wzruszeń, spotkałam tam wielu cudownych ludzi – rodziców, dla których masaż to często pierwsza od dawna możliwość relaksu i wytchnienia. Ich uśmiechnięte twarze to dla mnie najcenniejsze. Zaś fakt, że niektórzy z nich przyjeżdżają teraz do Kudowy prywatnie i pokonują dystans 120km po to, żeby ponownie doświadczyć moich masaży, utwierdza mnie tylko w przekonaniu by nadal robić to co robię i rozwijać się w tym.

Odwiedź nasz fanpage i bądź na bieżąco.